QUICK STEP

Quick Step to belgijska marka założona w 1960 roku. Po kilku latach zaczęła specjalizować się w produkcji podłóg laminowanych, winylowych i drewnianych. Marka wyszła na przeciw myśli innowacyjnej i wynalazła system Uniclic. Rozwiązanie to pozwala na szybkie, łatwe i trwałe zamontowanie podłogi. Dzięki niemu skraca się czas montażu i poprawia jego komfort nawet w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Wystarczy dosunąć elementy do siebie i zatrzasnąć.

Podłogi laminowane Quick Step wykonane są z czterech warstw: warstwy stabilizującej, płyty podstawowej HDF odpornej na wilgoć, warstwy ze wzorem drewna lub płytki oraz przezroczystej powłoki odpornej na ścieranie. Te wszystkie elementy tworzą podłogę, która idealnie odwzorowuje drewno czy też płytki ceramiczne. Na pierwszy rzut oka nie rozpozna się, że jest to laminat, a nie prawdziwe drewno czy ceramika.

Podłogi Winylowe cechują się wysoką odpornością na uderzenia. Natomiast drewniane zabezpieczane są łączeni dziewięcioma warstwami lakierów ochronnych.

Wszystkie podłogi są produkowane w wielu stylach i odcieniach. Można je więc dopasować do każdego pomieszczenia urządzonego w każdym stylu. Wodoodporne i elektrostatyczne produkty ułatwiają utrzymanie domu w czystości i przedłużają trwałość podłogi.

Read more