PLANIKA

Planika to jeden z wiodących producentów biokominków i kominków gazowych ozdabiających wnętrza i ogrody. Marka pragnie dostarczyć klientom ciepło prawdziwego ognia i nowoczesny design w najwyższej jakości. Dlatego też stosuje najnowszą technologię, która pozwala dopracować system działania produktów w najmniejszym szczególe. Pozwala również na sterowanie ogniem za pomocą pilota i urządzeń mobilnych, a nawet na łączenie się z inteligentnym systemem sterowania domem.

Biokominki i kominki gazowe Planika są projektowane również w systemie modułowym. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na łączenie elementów i tworzenie długich linii ognia, które mogą opleść nawet całe pomieszczenie.

Opatentowana przez Planikę technologia BEV gwarantuje bezpieczeństwo, ponieważ paliwo nie łączy się z ogniem. Biokominki i kominki gazowe to idealne uzupełnienie wnętrz. Są bezzapachowe, nie wytwarzają dymu ani popiołu. Posiadają regulację wysokości płomieni i mogą być zamontowane w każdym etapie budowy domu, ponieważ nie posiadają stałych połączeń.

Read more