INSTAL-PROJEKT

Instal-Projekt to marka działająca na polskim rynku od ponad 30 lat. Specjalizuje się w projektowaniu grzejników o różnym wzornictwie dostosowanym do potrzeb i oczekiwań klientów. W swojej ofercie posiada również suszarki i grzałki, dekoracyjne ekrany oraz półki i wieszaki. Produkty dopasowane są do siebie tak, aby stworzyć jedną, spójną całość.

Instal-Projekt tworzy kolekcje o różnym wzornictwie. Każdy z nich jest wyjątkowy i prezentuje się estetycznie w każdych wnętrzach. Dla cieńszego portfela została stworzona kolekcja light – najtańsza, ale nie mniej piękna oraz basic – ekonomiczna, w klasycznym stylu. Bardziej wymagającym klientom na pewno spodobają się kolekcje elegante oraz kolekcje limitowane. Są to grzejniki, które wtapiają się w elegancki oraz nowoczesny wystrój. Nie wyglądają jak typowa instalacja, a stanowią ozdobę pomieszczenia imitując obrazy czy półki.

Marka posiada ponad 2 tysiące punktów sprzedaży w całym kraju. Jej produkty są łatwo dostępne, a przedstawiciele oferują pomoc w doborze odpowiedniego modelu do pomieszczenia.

Read more