IDEAL STANDARD

Firma Ideal Standard jest producentem produktów niezbędnych do wyposażenia łazienki. Korzenie firmy sięgają 1872 roku, a jej założycielem był John B. Pierce, właściciel sklepu z urządzeniami sanitarnymi w miejscowości Ware w stanie Massachusetts. Obecnie firma pod nazwą Ideal Standard International stała się międzynarodową korporacją mającą 107 zakładów w 35 krajach i zatrudniającą ok. 60 000 pracowników.

Asortyment produktów Ideal Standard jest szeroki i dostarcza rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb klienta. Ofertę firmy stanowią: umywalki, toalety, baterie, wanny, kabiny, brodziki, mebleoraz akcesoria. W podstawowej ofercie znajduje się ponad 3000 produktów, które zapewniają całościowe urządzenie łazienki w najlepszej jakości i stylu.

Produkty Ideal Standard cechuje światowy design, innowacyjność, funkcjonalność, wysoka jakość i dbałość o zasoby naturalne. W projektowaniu nowych wzorów produktów biorą udział najlepsi światowej sławy projektanci, a produkty są wyróżniane prestiżowymi międzynarodowymi nagrodami m.in. Reddot Design Award i Product Design Award.

www.idealstandard.pl