GALA COLLEZIONE

Gala Collezione to marka, która oferuje funkcjonalne kanapy oraz fotele. Każdy produkt jest niemal w 100% dostosowany do życzenia klienta. Marka oferuje dostosowanie produktu począwszy od rodzaju obicia aż po kolor nici. Dostępne są obicia z naturalnej skóry pochodzącej wyłącznie ze sprawdzony i najlepszych garbarni oraz tkaniny z Włoch, Hiszpanii i Turcji. Oferta bogata jest w kilkadziesiąt odcieni skóry i kilkaset kolorów tkanin. Klient ma również możliwość wybory koloru nici oraz nóżek, aby idealnie pasowały do obicia.

Gala Collezione rozumie potrzeby współczesnego stylu życia i pragnie zapewnić maksymalny komfort i wygodę podczas relaksu na swoich kanapach. Dlatego też daje możliwość wyboru dodatkowych funkcji mebli. Panel audio, barek ze schowkiem, ruchome zagłówki i podłokietniki, manualne lub elektryczne rozkładanie siedzeń to funkcje, które zapewnia maksymalny komfort odpoczynku.

Marka daje również możliwość zaprojektowania kanapy pod wymiar pomieszczenia. Tak szerokie możliwości dostosowania kanapy sprostają oczekiwaniom wszystkich klientów.

Read more