DEKORIA

Dekoria to polska firma, która od 1993 roku oferuje niezwykle duży wybór tekstyliów oraz mebli do każdego rodzaju wnętrz. Rolety, zasłony, firanki, pokrowce, pościel czy dywany i poduszki są wykonane z najwyższej jakości materiałów przez specjalnie przeszkolony zespół. Firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom 100% zadowolenie, dlatego swoją ofertę stale poszerza o nowe kolekcje mebli w różnych stylach. Oferuje wzornictwo angielskie, francuskie, industrialne, kolonialne i specjalną kolekcję mebli dla dzieci.

Firma posiada tak szeroką ofertę, aby umożliwić klientom aranżację niemal całego domu tak, aby tworzył harmonijną całość. Dodatki i meble współgrają ze sobą, ciesząc klientów pięknem wzornictwa i barw, komfortem używania i długoletnią trwałością. Tekstylia są szyte na wymiar, pod specjalne zamówienie klienta.

Dekoria współpracuje z zagranicznymi firmami z całego świata. Może również pochwalić się licznymi nagrodami za jakość strony internetowej oraz oferowanych produktów.

Read more