CANTORI

Marka Cantori powstała w 1976 roku w kraju mody i klasy – we Włoszech. Głównym atutem Cantori są łóżka z kutego metalu, które ostatecznie są dostosowane do specjalnego zamówienia klienta. W ofercie marka posiada również meble. Każdy projekt jest konsultowany z renomowanymi architektami oraz projektantami, by w efekcie końcowym klient otrzymał doskonale wykonany przedmiot, w 100% zgodne z wymarzonym.

Cantori stosuje w obszyciach gobeliny, skóry, nabuki i bawełnę – materiały najwyższej jakości. Ponadto oferuje obrusy oraz pościele z dostosowanym do życzenia klienta haftem lub nadrukiem z bawełny. Tak skomponowana oferta jest idealna dla zamówień hoteli, restauracji, barów, właścicieli jachtów oraz prywatnych domów. Elegancja w stylu klasycznym lub glamour daje wnętrzom luksus.

Każdy projekt jest ręcznie ozdabiany artystycznymi technikami dekoracyjnymi z gipsu, złota lub srebra. Metalowe ozdoby są formowane poprzez kucie, gięcie, zwężanie – w zależności od życzenia klienta. Wszystko jest zabezpieczone specjalnym procesem galwanizacji.

Read more