BIODESIGNPOOLS

Właściciel patentu BIODESIGN POOLS jest firma A.P.I. ITALIA SRL działa od ponad 40 lat jako lider w dziedzinie zabytkowych fontann, sztucznych jezior i biologicznych systemów uzdatniania wody, a wszystko to bez użycia ciężkich dodatków chemicznych. Firma A.P.I. ITALIA SRL posiada własne studio projektowe i dział badawczo–rozwojowy.

Sześć lat temu, opatentowana innowacyjna technologia BIODESIGN, zrodziła się po to, aby baseny mogły zmienić swój wizerunek. Teraz basen staje się niezwykle wygodnym obszarem modelowanym w celu zaspokojenia potrzeb rekreacyjnych klienta i dostosowanym do otaczającego go krajobrazu.  Wyjątkowość BIODESIGN jest tworzona w postaci połączenia serii ekskluzywnych funkcji: plaże z linią brzegową zachęcające do odpoczynku, opalania się i miejsce, w którym dzieci mogą bezpiecznie bawić się, a także możliwość stworzenia w basenie zatopionych siedzisk, leżanek, a nawet aero-terapeutycznego systemu masażu, bez utraty powierzchni kąpieliska.

Baseny Biodesign, zarówno publiczne jak i prywatne, zostały zbudowane w kilkudziesięciu miejscach na całym świecie, w różnych konfiguracjach. Każdy basen jest spersonalizowany, różny od wszystkich innych, ponieważ został stworzony według oczekiwań Klienta.

www.biodesignpools.pl