BEL GIARDINO

Bel Giardino oferuje eleganckie meble ogrodowe wykonane z technorattanu. Marka pragnie sprostać aranżacji każdej przestrzeni przydomowej, dlatego projektuje ogrodowe zestawy stołowe przeznaczone do większych przestrzeni i mniejsze zestawy kawowe. Będą one pięknie prezentować się na tarasach jak i balkonach. Wszystkie produkty można łączyć dzięki systemowi modułowemu. Ustawienie sof, foteli czy stołów ogrodowych można dostosować do potrzeb w każdej chwili.

Chwile relaksu zapewniają meble wypoczynkowe jak leżanki i leżaki, hamaki i wiszące krzesła. Dla lepszego komfortu i ochrony przed słońcem lub deszczem proponowane są parasole i skrzynie, w których można schować poduszki.

Bel Giardino posiada również imprezowe oświetlenie ogrodowe. Drobne lampki lub większe kule stworzą nastrój idealny do zabawy. Świąteczne oświetlenie ogrodowe w kształcie choinek zaczaruje taras i przemieni go w magiczne miejsce.

Bel Giardino zdecydowało się na używanie technorattanu, ponieważ jest to trwały materiał, odporny na warunki pogodowe. Pięknie prezentuje się zarówno w ogrodach jak i wnętrzach.

Read more