BARAUSSE

Firma Barausse ma już 46-letnią tradycję i choć zajmuje się przede wszystkim produkcją drzwi, to jednak nie tylko do tego ogranicza swoją propozycję. Niezależnie od tego cała oferta firmy Barausse cechuje się dbałością o estetykę wykonania oraz detale, nowoczesnymi rozwiązaniami, interesującym wzornictwem i wysoką jakością. Do produkcji firma Barausse korzysta z zaawansowanych technologii, zwracając jednocześnie uwagę na ekologię.

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne to główny człon oferty firmy Barausse, jednak oprócz tego w zakres jej oferty wchodzą również panele ścienne i listwa przypodłogowa, a także liczne akcesoria. Oczywiście wszystkie oferowane przez firmę Barausse elementy doskonale ze sobą współgrają, dzięki czemu klienci mają możliwość urządzenia swojego mieszkania czy biura w jednolitym stylu i z gwarancją wysokiej jakości wszystkich elementów.

Produkty firmy Barausse są dostępne do nabycia między innymi w Galerii Wnętrz Domar, która znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Braniborskiej oraz w Centrum Handlowym Mega Meble przy warszawskich Alejach Jerozolimskich. Dostępność produktów Barausse w Polsce ucieszyła miłośników luksusowych produktów tej firmy, ponieważ kupno drzwi, paneli czy listw od Barausse to inwestycja w wysoką jakość, nienaganne wykonanie i walory estetyczne.

www.barausse.pl/portal/pl/polska